1 Buc Kawaii Sumikko Gurashi Гел Пенкало Потпис Пенкало Papelaria Училиште Канцеларија Снабдување Материјали Подароци
  • Неодамнешно

1 Buc Kawaii Sumikko Gurashi Гел Пенкало Потпис Пенкало Papelaria Училиште Канцеларија Снабдување Материјали Подароци

DEN 61.00
DEN 64.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


792747883851148 Жешка Точка US $ 0.89 /пакет US $ 2.99 /парче US $ 1.77 /парче US $ 4.69 /парче US $ 1.85 /парче
Опис на производот Големина : 14.5 cm Материјал : Пластика, пакување листа : 1 buc
За Превозот 1.ние ќе го испрати предметот во рок од 48 часа кога ќе добиеме вашата уплата
2.сега имаме e-пакет,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, кина пост воздух mail за да ја испратите вашата парцела,и ЕМС.Времето ограничување проблем можете да ги видите на нашата веб.
3. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex
4. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни Информации & Враќање :
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите пријатели на VK, ru.itao, Facebook или на Twitter.

Бренд Име:
AIBOLI
Број На Модел На:
ZXY-WENJU385
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало