2018 Лето Девојките се Облекуваат Бебето Памук Костим Долг Ракав Шарени Графити Везови Vestido за Деца Фустани Облека 4y-10y
  • Неодамнешно

2018 Лето Девојките се Облекуваат Бебето Памук Костим Долг Ракав Шарени Графити Везови Vestido за Деца Фустани Облека 4y-10y

DEN 1909.00
DEN 2246.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Дете НИ Големина:
8T, 10T, 4T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Декорација:
Appliques
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
BURDULLY
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
lovecity
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија