Чипка Породилно Фотографија Макси Фустан долги ракави фустан Породилно Фото Фустан
  • Неодамнешно

Чипка Породилно Фотографија Макси Фустан долги ракави фустан Породилно Фото Фустан

DEN 433.00
DEN 601.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Чипка Породилно Фотографија Макси Фустан долги ракави фустан Породилно Фото Фустан
Поддршка Dropshipping
Поддршка Веледрогерија
Спецификации на породилно фотографија се облекуваат :
Материја : Чипка
Големина Биста Ракав должина Фустан должина
М 90-104cm 48cm 102cm
L 98-110cm 48cm 102cm
XL 104-112cm 48cm 102cm
Слика на породилно фотографија се облекуваат :
Трговија на големо и пад на превозот :
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 4-9 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние ќе ви ја испратиме стоката за вашите клиенти директно и без нашите информации.
Што ќе правиме кога купување заштита времето истекува?
Ако го купите за заштита на времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради промена на политики од земји да земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па тоа ќе подобро ќе може да оставите порака да се информирате на вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Како да знаете статус на парцели ? Ние ќе ви испратиме следење на број кога пратката се испраќаат ,и трага превозот информации редовно. Пораката ќе биде испратена на Aliexpress ако вашиот пакет пристигна во localpost канцеларија. Ве молиме да се фокусира на тоа, инаку парцели ќе бидат вратени кој резултати од никој не го зема тоа за долго време.
Позитивни Повратни Информации .
1.Ние секогаш се нудат конкурентна цена и со најдобар стоки и услуги ,се надеваме дека нашите производи секогаш ќе ви даде задоволни шопинг успешен обид !
2.вашата Позитивни повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави убав повратни информации , ви благодарам многу!
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение !

Породилно Големина:
M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
Чипка
Силуета:
А-Линија
Објектот нема:
8827
погоден за сезони:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Дебелина:
тенок дел
Должина:
Long
боја:
Црна,Бела
Пакување:
1 Компјутер
Големина:
M,L,XL
Име:
породилно фотографија фустан
Тип:
породилно фотографија фустан
Функција:
породилно фотографија фустан