Лето 2018 Мода девојки фустан Кавга Чипка Комбинација Деца Фустани бебе дете Тинејџер памук, лен облека Деца Облека
  • Неодамнешно

Лето 2018 Мода девојки фустан Кавга Чипка Комбинација Деца Фустани бебе дете Тинејџер памук, лен облека Деца Облека

DEN 593.00
DEN 847.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Лето 2018 Мода девојки фустан Кавга Чипка Комбинација Деца Фустани бебе дете Тинејџер памук, лен облека Деца Облека
Ни големина/Tag големина
Должина(cm)
Биста(cm)
Референца
Висина(cm)
3 T=7
50
62
90-100
4 T=9
53
65
100-110
6 T=11
56
68
110-120
8 T=13
59
71
120-130
10 T=15
63
74
130-140
12 T=17
67
78
140-150 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 4T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Материјал:
Лен,Памук
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
девојки фустан
Бренд Име:
YUBAOBEI
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Стил:
Корејски стил за девојки се облекуваат
Сезоната:
Лето
Боја:
Розова, Жолта
Ткаенини:
Памук
НИ Големина:
3T 4T 6T, 8T 10T 12T
Ознака Големина:
7 9 11 13 15 17
За Возраст:
Девојки возраст 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 години
Препорачуваме висина:
100cm-150cm