2017 Нови Жените Chiffon Сина црн Фустан Жените Кратко Sleeve Лето Стил се Облекуваат Женски Плус Големина Секојдневен Фустан 4XL 5XL Секојдневен AC085
  • Неодамнешно

2017 Нови Жените Chiffon Сина црн Фустан Жените Кратко Sleeve Лето Стил се Облекуваат Женски Плус Големина Секојдневен Фустан 4XL 5XL Секојдневен AC085

DEN 1334.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2017 Нови Жените Chiffon Сина црн Фустан Жените Кратко Sleeve Лето Стил се Облекуваат Женски Плус Големина Секојдневен Фустан 4 XL 5 XL Секојдневен AC085
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип L 90 97 XL 96 98 2 XL 104 99 3 XL 112 100 4 XL 118 101 5 XL 122 102
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
AC085
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Chiffon
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QLYFQY
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте