2017 Нови Лето Банкет Женски Фустан Долг Дел Роденден Долг Фустан Благороднички Облечи Голема Големина Удобно Vestidos ls181
  • Неодамнешно

2017 Нови Лето Банкет Женски Фустан Долг Дел Роденден Долг Фустан Благороднички Облечи Голема Големина Удобно Vestidos ls181

DEN 2436.00
DEN 4511.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 76 60 M 79 64 L 83 68 XL 86 72 2 XL 89 76 3 XL 92 80
Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчи
Pls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Дијаманти
Бренд Име:
HVMODLZV
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
лето облечи
Материјал:
Полиестер,Lanon
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни