Echoine Топла Продажба 2017 Летен Фустан Солидна Боја Исклучување Рамо Фустани За Жени Мода Обичните Секси Фустани Плажа Бела vestidos
  • Неодамнешно

Echoine Топла Продажба 2017 Летен Фустан Солидна Боја Исклучување Рамо Фустани За Жени Мода Обичните Секси Фустани Плажа Бела vestidos

DEN 512.00
DEN 538.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Забелешка 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да ја купите. 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)
Ве молиме имајте во предвид : Отпечатоци може да се неправилни & варира во зависност од големината. Боите може да се разликува поради резолуцијата на екранот.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
неформални се облекуваат
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Бренд Име:
Echoine
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Силуета:
Лабава