Про за Светло во Видео Фотографија W49 6000K за Canon Nikon Pantax Олимп за gropros Камери
  • Неодамнешно

Про за Светло во Видео Фотографија W49 6000K за Canon Nikon Pantax Олимп за gropros Камери

DEN 585.00
DEN 779.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Про за Светло во Видео Фотографија W49 6000 K за Canon Nikon Pantax Олимп за gropros Камери
Висок Квалитет! Сосема Нов!!
Спецификација :
LED Светилки Износ : 49 компјутери
Моќност : 5.5 W
Напон : DC3 V
Објектот големина на : 80*67*32 мм
Нето Тежина : 68g
Макс осветлување : 800 LM
Температура На Бојата : 6000 К
Зрак агол : 60°
D imming метод : stepless затемнување
Карактеристики :
- Преносни да носат, и djustable осветлување;
- Универзална топла чевли, и може да блокирам со orthers светло;
- Напојува со 2pcs АА батерии, со ниска потрошувачка на енергија;
- Природни и мека бела светлина;
- Compatiable со повеќето камера, за Canon,Nikon,Pantax, Олимп,Gopro..
Пакетот вклучува :
1 x W49 за Светло во Видео ( без батерија )

Број На Модел На:
W49
Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
No