JMFOTO Мини Виткање Студио Преносни Фотографија Студио Свитлива Softbox со led светло Црно бела Backgound Мека Lightbox
  • Неодамнешно

JMFOTO Мини Виткање Студио Преносни Фотографија Студио Свитлива Softbox со led светло Црно бела Backgound Мека Lightbox

DEN 490.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


23cm Мини Виткање Softbox Студио Преносни Фотографија Десктоп LED Светло Фото Мека Кутија Вграден копчето 4 Color Позадина
Различни потоа normall еден,подобрување на магнетното стапче лента да Изградена-во Копчиња,повеќе стабилен и повеќе easly да се инсталира, додадете 2 боја на позадина(вкупно 4 боја на позадина : црвена зелена,црна,бела)
Лесно снимање : Притиснете го Вклучите Buit-во копчиња за да се направи тоа повеќе стабилен. доаѓа стабилна мека изградена-во illuminant,нема потреба да ја прилагодите осветлување,преносни со мошне светол снимањето ефект. Лесен за одржување : LED светилка плоча со шест-страна рефлексивни ткаенина може да се направи рефлектира светлина посветла и повеќе рамномерно.
Издржливи : Алуминиумски слој материјал во комбинација со оксфорд ткаенина,трајни производи за години,не грижете се за секој почеток,деформација или исчезнат,50000 часа светилка живот.
Неверојатна снимањето ефект : Висока густина бела мека светлина без shede,лесно да се совпаѓаат со било позадина хартија и камера(да се приспособат со соодветно осветлување изложеност).
Совршен за предмети како Накит,играчки,електроника,козметика и така натаму(предмети не повеќе од 65% снимање простор). Лесно земање,може да се свитка нагоре,по пати,тоа е како книга,може да се стави тоа во ваши раце. со микро USB интерфејс,можете лесно може да го користите додека сте надвор од дома,само линк до моќ банка ќе биде во ред (моќ банка не вклучувајќи ги во пратката) пакет вклучуваат : 1pcs 23cm * 23cm * 23cm студио, 4 боја на позадина.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
JMFOTO