A3 А5 2017 J1 J3 J5 J7 Година Core 2 Гранд Премиер Кожа прекривачот Паричникот Случај за Samsung Galaxy S4 S5 мини S6 S7 работ S8 Плус
  • Неодамнешно

A3 А5 2017 J1 J3 J5 J7 Година Core 2 Гранд Премиер Кожа прекривачот Паричникот Случај за Samsung Galaxy S4 S5 мини S6 S7 работ S8 Плус

DEN 189.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Coque Флип Случај Луксузни СТП Кожен Паричник Стил Телефон Случај Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец 100% Сосема Нов Случај Направени Од Топ Квалитетни Материјали Совршено се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон Моден Дизајн, Лесен и Трајни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорни Внатре Случај ( Пратени по случаен избор ) : Јасно или Црни или Бели Право дупки за говорникот и камера на задната руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме >>> ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разберат За Превозот Метод >>> производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење .

Материјал:
Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
I9300 Галакси SIII,Галакси S5 Мини,Galaxy S4 Mini,Галакси S5,Галакси S6,Галакси S6 работ
Големина:
Celular Fundas Capa Para coque Protective Protector case shell skin
Карактеристики:
Паричникот дизајн со држачот , стојат функција
одговараат за:
случај за samsung галакси s3 i9300
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
ТЕЛЕФОН MODLE:
за Големиот Премиер Дуа G530H G531H G530F G531F
Материјал:
Најдобри СТП кожа+Тешко Пластични случај
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Камерата:
Точни камера на задната страна
Стил:
Флип +Назад случаи
Употреба:
Заштита,Декорација
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина