Asuwish прекривачот Кожа Случај За Oneplus 3T 3 T Еден Плус 3 3T Plus3 Plus3T Oneplus3 Oneplus3T Телефон Случај Картичка Паричникот Маска
  • Неодамнешно

Asuwish прекривачот Кожа Случај За Oneplus 3T 3 T Еден Плус 3 3T Plus3 Plus3T Oneplus3 Oneplus3T Телефон Случај Картичка Паричникот Маска

DEN 225.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Здраво, драги пријателе, ако ги купите 2 предмети или повеќе, може да се добијат 4% попуст, исто така, јас ќе го испратам некои бесплатни подароци за вас, како на сликата, се надевам дека ќе ви се допадне нив.
Ако не сте задоволни со мојата производи, можете да контактирате со мене за наплата, или можам да го препрати до вас, но, не стави 1-3 ѕвездите во првиот ! тоа не е корисно за вас и за мене. Однапред ви благодариме!

Материјал:
За OnePlus 3, За OnePlus 3T
Компатибилен Бренд:
Oneplus
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајна,Гроздобер
Карактеристики:
Со Држачот, Card Slot, Shockproof Телефон Торба
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Asuwish
Големина:
5.5 inch
боја:
Црна, Бела, Златна, црвена Роза
Материјал:
Висок квалитет на СТП кожа, отпорно на гребење
Модел Број 1:
Случај за Oneplus 3 / Oneplus3 / Еден плус 3
Модел Број 2:
Случај за Oneplus 3T / Oneplus3T / Еден плус 3T