Coque Флип Кожа случај За Samsung Галакси Core 2 Двојна SIM G355H СМ-G355H G355 G3559 Задниот поклопец случај За Samsung галакси core 2
  • Неодамнешно

Coque Флип Кожа случај За Samsung Галакси Core 2 Двојна SIM G355H СМ-G355H G355 G3559 Задниот поклопец случај За Samsung галакси core 2

DEN 189.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Coque Флип Случај За Samsung Галакси Core 2 Двојна SIM G355 H СМ-G355 H G355 G3559 Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон Случај Торбичка Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец 100% Сосема Нов Случај Направени Од Топ Квалитетни Материјали Совршено се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон Моден Дизајн, Лесен и Трајни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорни Внатре Случај ( Пратени по случаен избор ) : Јасно или Црни или Бели Право дупки за говорникот и камера на задната руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме >>> ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разберат За Превозот Метод >>> производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење .

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Егзотични,Сјајна,Jewelled,Симпатична
Големина:
Wallet Case Pouch Style & Card Slot & Stand Function
Карактеристики:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
одговараат за:
Случај За Samsung Галакси Core 2 Двојна SIM G355H СМ-G355H G355 G3559
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
Пад на превозот:
Поддршка
Материјал:
Најдобри СТП кожа+Тешко Пластични случај
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Камерата:
Точни камера на задната страна
Стил:
Флип +Назад случаи
Употреба:
Заштита,Декорација
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина