Слатка Жирафа Бебе кадифен играчки Цртан филм Полнети Кадифен Животни Исхрана на Стол Седиште За Деца на Мебел Бебе Кат Седишта Троседот
  • Неодамнешно

Слатка Жирафа Бебе кадифен играчки Цртан филм Полнети Кадифен Животни Исхрана на Стол Седиште За Деца на Мебел Бебе Кат Седишта Троседот

DEN 1632.00
DEN 1853.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 65*40cm Боја : како на сликата Материјал : пп памук

Висина:
40cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Перница/Перница
Бренд Име:
YESFEIER
Животни:
Елен
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Платно
Возраст Опсег:
0-12 Месеци
Број На Модел На:
001
Карактеристики:
Мека