Кориснички Свадбена Честитка Искра 120mm Зелена Кристално Стакло дијамант Paperweight За Домашна Декорација Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Кориснички Свадбена Честитка Искра 120mm Зелена Кристално Стакло дијамант Paperweight За Домашна Декорација Бесплатен Превозот

DEN 2246.00
DEN 2496.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Кориснички Свадба Зборови Искра 120mm големи Кристал дијамант Paperweight За Свадба Декорација &Денот на Вљубените Подароци
Кристал свадба декорација
Материјал : K9 crys тал стакло, не акрилни или пластични
Големина;120*120mm
Боја : Зелена
Reture pocily :
Купувачот мора да ги контактирате во три дена ако било кој квалитет на проблемот на производи.Плаќање Reture се прифати ако ние може да се добие ефективно се докаже од купувачот
Испорака на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress стојат,e Packet, КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. На уплата.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. Повратни информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TZ
Име:
Кристал Дијамант
Големина:
120mm
боја:
Зелена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
Дома декорација
is_customized:
Yes