Одг Гравирање Umbreon Круг Кристал Убаво Мода Топката Со База Со Подарок Кутија
  • Неодамнешно

Одг Гравирање Umbreon Круг Кристал Убаво Мода Топката Со База Со Подарок Кутија

DEN 1190.00
DEN 1190.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Одг Гравирање Umbreon Круг Кристал Убаво Мода Топката Со База Со Подарок Кутија
топката големина : 80mm*80mm
топло прашува :
сите фотографии се направени од себе , па слики и материјал објектот можеби е малку надвор боја.тоа е систем на стандардниот кога стоката се испратени ,па pls љубезно разбирање !
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 дена
E-Пакет- 5-25 дена
EMS-5-12 дена
DHL/Федекс/UPS-от3-10 дена
Релевантни Слики :
Зошто да се одбере оваа стил предмети
Ова е многу Топла чаша топка !!! Тоа е популарна стакло топката што можете да најдете се повеќе и повеќе луѓе да се допаѓа и тоа е нов тренд стакло топката Народи сакаат тоа. Добредојдовте на продавница во нашата продавница!! Исто така, ние може да се направи според вашите дизајни, само ги споделите со нас вашите цртежи или слики! Ви благодариме!
Нашите Предности :
1. Брза Испорака
2 Конкурентна цена
3.Висок Квалитет
4. Најдобра услуга
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу важно!!! Ние би сакале да доставуваме нашите најдобри услуги и висок квалитет на стоката до нашиот секоја клиенти! Па ве молиме да се даде 4-5 ѕвезда ако стоки и услуги се задоволни. И ве молиме не двоумете се да conatct ни ако имате било какви проблеми кога ќе го примите пакетот. Ние веруваме everyting имаат решение и ние ќе се справи со проблемот наскоро!

боја:
rotate база, не може да ја ротирате база, usb база, кристално база
Материјал:
Кристално
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Стил:
Јапонија Стил