200W LED par Dmx фаза кочан 2x100w топло бела кул бело топло и ладно бела 2in1 led публика blinders
  • Неодамнешно

200W LED par Dmx фаза кочан 2x100w топло бела кул бело топло и ладно бела 2in1 led публика blinders

DEN 9941.00
DEN 10464.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2eyes 2x100w КОЧАН LED Светло DMX Фаза Осветлување Ефект Led Blinder Светлина Брза Испорака Спецификација на Производот : * Влезен напон : AC90240 V,5060 HZ * Вкупна Моќност : 200 W * LED Извор : 2x100 W КОЧАН , кул бело и топло бела * DMX Контрола-канали : 2 DMX Канали *Оперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар/Роб,Со Богата Напредни Вграден in Programs. * Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа) * Контрола на сигнал : меѓународниот стандард DMX512 * Изглед : висока температура отпорни пластични + мувла алуминиумски материјал * Светилка тело боја : Црна * Заштита ниво : IP20 *рок на Гаранција : 1years * Производ Големина : 36x24x26cm * Тежина : 5 КГ * Сертификат : CE & ROHS и УЛ & ССА * Користење на просториите : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ
Карактеристики :
1, Револуционерна КОЧАН LED диоди обезбеди неспоредлив боја мешање без треперење и мулти-обоени набљудување
2, 3 канал миење светлина
3, Вграден автоматски програми преку DMX
4, Изградена-во боја макроа преку DMX
5, КОЧАН LED боја мешање со DMX контрола
6, Целосна електронска затемнување & 1-30 FPS strobing
7, Напредни LED дисплеј со 4-копчето control panel
8, 3-pin DMX влез и излез конектори
9, Двојно заклучување yokes за тони позиционирање флексибилност
10,Одлична за перформанси фази каде што традиционалните PAR лименки емитираат многу топлина кон изведувачи
Пакет се вклучени :
1 x Фаза Светлина
1x упатството за
1 X Двојна-заградата јарем двојки како кат стојат и двете завртки
1. Европа земји-Европа Стандарден Приклучок. САД, Канада, Мексико-САД Стандарден Приклучок.Австралија, Нов Зеланд Стандарден Приклучок . Ако брод во други земји, ве молиме да ми кажете што plug треба пред нашите превозот.
2.Имаме 2 спецификации, приклучок за избор.
Превозот :
1. НИЕ БРОД ВО СВЕТОТ. Сите нарачки ќе бидат испратени од Гуангжу во Кина. Превозникот страна на курирската служба DHL : 2-4 Дена, UPSS : 5-7 Дена, UPSE : 4-6 Дена, FEDEX : 5-7 дена и ТНТ, EMS, КИНА POAT И ХОНГКОНГ ПОСТ.
2. Ако купите повеќе елементи, можете да ги зачувате товар за секој дополнителен предмети. Ако купувате 12pcs или повеќе и само треба само 1 user manual, ќе се спаси 11 прирачник за корисникот, можете да НÈ спаси$1 за Заштеда на Енергија.
3. Имаме многу искуство за правење на пониска вредност на фактурата да ја придружува стоката и да се намали царинските данок да се плаќа на вашиот Увоз. Пониската вредност на фактура ќе се сметаат за ПОДАРОК, ако вие не треба "подарок", не двоумете се да ми каже. Ако имате тешкотии при тоа вашиот декларација, или ако треба да се скенира помалку вредност страница, ве молиме кажете ни, ние да направиме за вас!
4. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
5. Речиси сите пратки ќе бидат испорачани директно од нашата фабрика се на вашата врата, ако го оставите ДЕТАЛЕН ЖИТЕЛ АДРЕСА СО ВАЛИДЕН КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ, но таму некаде пакет можеби не успеа на испраќање, ние ќе забелешка можете да се јавите во вашата локална поштенски систем или Царинските да добиете на вашиот парцела.

боја:
Бела, Топло Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
18T4
Бренд Име:
HYULIGHTS
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
300W
моќност:
2x 100W КОЧАН
боја:
топло бела/бела
режим:
DMX512,Master/Роб,Звук Активни и Работат Авто
домување материјали:
кастинг алуминиум школка
Леќа агол:
60 степен
Влезен Напон:
AC90V-250V/50-60HZ