4X лет случај Движи Главата Led Spider Светлина 8x12W 4in1 RGBW Led Партија Светлина DJ Осветлување Зрак Движи Главата Светлина DMX controll
  • Неодамнешно

4X лет случај Движи Главата Led Spider Светлина 8x12W 4in1 RGBW Led Партија Светлина DJ Осветлување Зрак Движи Главата Светлина DMX controll

DEN 36000.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа цена е за 4 PCS Движи Главата Led Spider Светлина 8x12 W со 1 двојна лет случај :
Технички спецификации :
8 компјутери 12w quad rgbw 4in1 кри
-Номинална : AC 110 - 250 V / 50 -60 hz
-Sorgente Светлина : 8 компјутери * 12w висока осветленост led (светилка кри rgbw quad 4in1 LED)
-Consumo : 150w
-дисплеј : LED дисплеј табла и 4 се префрлите копче за да го изберете menu (мени)
-канал : 13 DMX канали
Боја : rgbw боја мешање, тоа може да се постигне 16,700, 000 видови на бои
-Функции : Звук контрола, авто, master / роб, DMX 512, корекција на грешка, и автоматско ресетирање се идентификуваат DMX сигнал 512
-Strobe : 1 ~ 10 пати / втор
-Dimmer : Електронски променлива (0-100% )
-Степен на Заштита ip : ip20
Димензии : 46x29x25 cm
-Тежина : 6kgs
Додатоци : 1pcs 1.2 m (4.6 ft.) моќ кабел 1pcs 1.2 m DMX Кабел 1pcs половина-стегач и 2 парчиња брз брави(завртки)
1. Европа земји-Европа Стандарден Приклучок. Велика БРИТАНИЈА Приклучокот . САД, Канада, Мексико-САД Стандарден Приклучок.Австралија, Нов Зеланд Стандарден Приклучок . Ако брод во други земји, ве молиме да ми кажете што plug треба пред нашите превозот.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
T9
моќност:
150w
Бренд Име:
HYULIGHTS
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
8x12w
Led Извор:
8pcs 12W RGBW 4in1
Функција:
DMX, Master/Роб, самостојна, Авто Работи, Звук
DIMMER:
0 - 100% од темно до светло