КОЧАН LED Миење Публика Светла За Dj Диско Ефект Светла Свадба 2 очи Поплава Осветлување 2x100W Матрица Blinder Светлина
  • Неодамнешно

КОЧАН LED Миење Публика Светла За Dj Диско Ефект Светла Свадба 2 очи Поплава Осветлување 2x100W Матрица Blinder Светлина

DEN 13224.00
DEN 13920.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Истиот Атрибут
Вкупна Моќ :
200 W
Влезен напон :
AC90240 V,5060 HZ
Оперативни режими :
DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар/Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми
Контрола на сигнал :
меѓународниот стандард DMX512
Изглед :
висока температура отпорни пластични + мувла алуминиумски материјал
Светилка тело боја :
Црна
Заштита ниво :
IP20
Dimmer :
0-100% механичар dimmer
Материјал структура :
кастинг алуминиум школка ,црна или бела може да избере
Сертификат :
CE & ROHS И УЛ & ССА
Приклучок :
да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму
Употреба на простории :
Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ
Гаранција :
1 години
Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)
2x100 W RGBW 4 ВО 4 КОЧАН Led:
LED Извор : 2x100 W КОЧАН RGBW
Црвена,Зелена,Сина,Бела и мешана боја
DMX Контрола-канали : 4 DMX Канали
Производ Големина : 36x24x26cm
Тежина : 5 КГ
2x100 W RGBWA+UV 6 ВО 1 КОЧАН Led:
LED Извор : 2x100 W КОЧАН RGBWA+UV
Црвено,Зелено,Сино,Бело,Жолто,Виолетово и мешана боја
DMX Контрола-канали : 8 DMX Канали
Производ Големина : 36x24x26cm
Тежина : 5 КГ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Кој ќе плати за царина?
A : Тоа е купувач кој треба да се плати царина.
П : LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?
A : Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.
П : Што ако јас сум незадоволен со производот?
О : Па жал ми е да го чуе тоа. Ние гарантираме дека ќе биде 100% задоволни со квалитетот на вашиот производ. Ако сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте го нашиот Клиент Сервис кој ќе ни биде мило да ви помогне.
Кога го контактирате сервисот Тим, ве молиме да дадете вашата цел број, краток опис и слика на проблемот, па ние може да ја спречи овие проблеми во иднина.
П : Што ви се декларираат стока за царински?
A : Ние ја прогласи за LED Осветлување со пониска цена да ви помогне да платат помалку данок од стандардните.
П : Може ли да се поправка гаранција?
A : имаме една година гаранција во Кина, ако не се земе LED Осветлување, ОСВЕН.
П : Може ли да се избегне тарифи?
A : Да, ние можеме. Ако треба да се избегне тарифи, ве молиме контактирајте со нас однапред.
П : Може ли да ги прилагодите на Логото?
A : Да, ние можеме. Ако треба да се прилагодите на Логото, ве молиме контактирајте со нас.

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
200W
Број На Модел На:
ТАА-eC0B200W4D
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Стил:
DMX Фаза Светлина
Бренд Име:
SHEHDS