2X LED КРИ 10W RGBW 4 in1 DJ Фаза Место Ефект led pinspot DMX 512 контрола Мини центарот на Вниманието За диско Партија Клуб pinspot
  • Неодамнешно

2X LED КРИ 10W RGBW 4 in1 DJ Фаза Место Ефект led pinspot DMX 512 контрола Мини центарот на Вниманието За диско Партија Клуб pinspot

DEN 2328.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Технички Параметри : RGBW Quad LED Спот на Осветлување : На DJ Место LED Quad е 10-Вати Quad Боја (4-ВО-1) точката со црвена, зелена, сина и бела диоди на еден ЛЕР. Станува збор за остри 15-степен зраци на светлина, и е дизајниран да забележиш маси, оркестарот, архитектура или да се користат за специјални ефекти. 1.Напон : 110 - 220 V / 50/60 HZ 2.Светла боја : RGBW 3.LED живот : 50000 часа 4.Ефект : 0 да 100% затемнување, strobe 0 ~ 20 Hz во 5.Извор на светлина : 12 W Quad (RGBW : 4-ВО-1), ПРЕДВОДЕНА 6.Леќа агол : 7 7 степени.Моќност : 20 W 8.Заштита : IP20 9.Работна температура : -20 до +35 10.Карактеристики : Глас, самоодни, DMX512 контрола 11.Број на канали : 6 HC 12.Ние ќе испрати различни приклучокот според вашата земја, исто така, можете да оставите порака да ни кажете каков вид на приклучокот што треба.
Превозот :
1. НИЕ БРОД ВО СВЕТОТ. Сите нарачки ќе бидат испратени од Гуангжу во Кина. Превозникот страна на курирската служба DHL : 2-4 Дена, UPSS : 5-7 Дена, UPSE : 4-6 Дена, FEDEX : 5-7 дена и ТНТ, EMS, КИНА POAT И ХОНГКОНГ ПОСТ.
2. Ако купите повеќе елементи, можете да ги зачувате товар за секој дополнителен предмети. Ако купувате 12pcs или повеќе и само треба само 1 user manual, ќе се спаси 11 прирачник за корисникот, можете да НÈ спаси$1 за Заштеда на Енергија.
3. Имаме многу искуство за правење на пониска вредност на фактурата да ја придружува стоката и да се намали царинските данок да се плаќа на вашиот Увоз. Пониската вредност на фактура ќе се сметаат за ПОДАРОК, ако вие не треба "подарок", не двоумете се да ми каже. Ако имате тешкотии при тоа вашиот декларација, или ако треба да се скенира помалку вредност страница, ве молиме кажете ни, ние да направиме за вас!
4. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
5. Речиси сите пратки ќе бидат испорачани директно од нашата фабрика се на вашата врата, ако го оставите ДЕТАЛЕН ЖИТЕЛ АДРЕСА СО ВАЛИДЕН КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ, но таму некаде пакет можеби не успеа на испраќање, ние ќе забелешка можете да се јавите во вашата локална поштенски систем или Царинските да добиете на вашиот парцела.
6. Превозот Време
- Нарачки сабота-четврток - се ВТОРИОТ ДЕН ПРЕВОЗОТ!
- Нарачки Петок - Бродот На Неделата. -Ако сакате да се вратат или сакате да се купи други производи за замена на ставките што се веќе платени, ве молиме да ни кажете побрзо.
- Ние ќе ви каже на следење на број на вториот ден на превозот.
7. Ако стоката е испраќање на Бразил, ве молиме љубезно ни даде вашата CPF број, фала многу однапред.
8. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
-Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
9. Ве молиме бидете советувани дека за 110 V/220 V/240 V производ, кога прави нарачка. Сите наши производи се AC110-240 V. Ако ви треба други посебни volts, ве молиме контактирајте со нас на/пред ставање на налози.
10. Ве молиме имајте на сметка на превозот, ако објектите се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
xy
Бренд Име:
HYULIGHTS
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
20W
Стил:
Мини
Напон:
90-240V
боја на светлина:
rgbw 4in1
Леќа агол:
7 степени
Канали:
6chs