SKTOO Центар конзола за држачот на Картичката во држачот картичка слот за Нови и стари модели На ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Tiguan
  • Неодамнешно

SKTOO Центар конзола за држачот на Картичката во држачот картичка слот за Нови и стари модели На ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Tiguan

DEN 552.00
DEN 656.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Применливи модели : ЗА "Фолксваген" Tiguan 2013-2016 Нов Стил
Tiguan 2010-2012 година старите модели
Answer : ___________________________ Note : лево и десно поени се стари и нови
ЗА "Фолксваген" Tiguan 2013-2016 Нов Стил
за "Фолксваген" Tiguan 2010-2012 година старите модели

Боја Име:
2013-2016 лево, 2013-2016 Право, 2010-2012 година лево, 2010-2012 година Право
Бренд Име:
SKTOO
Година:
Tiguan 2013-2016 поени на
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН ФОЛКСВАГЕН TIGUAN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Fascias
Тип На Објект:
Мрежи
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
25cm x 18cm x 2cm (9.84in x 7.09in x 0.79in)