Плус Големина Дечко Искинатите фармерки за жените Секојдневен Изгребани Избелени Панталони Еластичен Појас Дупка Искинале Harem Тексас PantsG07122
  • Неодамнешно

Плус Големина Дечко Искинатите фармерки за жените Секојдневен Изгребани Избелени Панталони Еластичен Појас Дупка Искинале Harem Тексас PantsG07122

DEN 1999.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Плус Големина Дечко Искинатите фармерки за жените Секојдневен Изгребани Избелени Панталони Еластичен Појас Дупка Искинале Harem Тексас Панталони G07122 Една Големина:Половината 64-96cm,Хип 130cm,Бедрото 72cm,Должина 88cm

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Измијте:
светлина
Број На Модел На:
G07122
Бренд Име:
DTYNZ
Материјал:
Памук
Должина:
Calf-Length Pants
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
дупка
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач