Eyesilove студент myopia очила TR90 Nearsighted Очила жени мажи заврши Myopia леќи за очила од -0.50 да -8.00
  • Неодамнешно

Eyesilove студент myopia очила TR90 Nearsighted Очила жени мажи заврши Myopia леќи за очила од -0.50 да -8.00

DEN 432.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Овој тип е myopia очила, леќи енергија од -0.50 да -8.00, ние исто така може да се направи кориснички единствена визија на рецепт, но не muti-фокусна оние(со ДОДАВАЊЕ), ве молиме оставете белешка од вашиот двете очи рецепт детали во ред, ние ќе се направи како што се бара.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Eyesilove
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
3026 myopia сини очила
Пол:
Унисекс
рамка боја:
Сина
Леќи Степен:
-0.50 да -8.00
Леќи Во Боја:
Јасно
Пакување:
очила кутија
Леќа Материјал:
смола леќи одличен квалитет
Рамка Тип:
ултра-светлина