Гроздобер Овална Eyeglass Рамки Ретро унисекс Очила Очила Rx во можност
  • Неодамнешно

Гроздобер Овална Eyeglass Рамки Ретро унисекс Очила Очила Rx во можност

DEN 345.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големината на рамката : 138mm
Мост : 18mm
Леќа Ширина : 52mm
Леќа Вертикална : 45mm
Храмот : 133mm
Транспарентна
Сива
Црвена
Црна
Виолетова Опис може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт за Плаќање Ние, главно, се прифатат плаќање преку Pay Pal. Кредитна картичка за плаќање исто така, може да бидат направени преку Pay Pal лесно.
За други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас прво. Испорака детали за Пратки кои обично се 7~24 работни дена за да ја вашиот Pay Pal регистрирана адреса. За нас Вашето задоволство е наш приоритет. Ние да се потрудиме да им понуди висок квалитет на производи и услуги на нашите клиенти.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте ме. Контактирајте со нас, Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро,
сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика,
ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот одговори; ако имате
проблеми со примање на нашите пораки, можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас. Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ве молиме дозволете ни да работат на прашања. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Ве молиме не се отвори случај на e Bay или Pay Pal, или да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратните информации директно!
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ако не се добие одговор од нас по 2 работни дена, ве молиме проверете со вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Незадоволни производ може да се врати во рок од 30 дена од датумот на породување. Можеме да ви понудиме целосна наплата или размена, но ние не сме одговорни за враќање превозот цена.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BETSION
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
9318
Рамка Материјал:
Пластични