Познатиот бренд чиста природна Лаванда етерични масла Телесната тежина ефект се Релаксираат за нега на Кожата 10ml/Шише
  • Неодамнешно

Познатиот бренд чиста природна Лаванда етерични масла Телесната тежина ефект се Релаксираат за нега на Кожата 10ml/Шише

DEN 76.00
DEN 97.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Лаванда Етерични Масла 10ml се Етерични Масла се 10ml Лимон Етерични Масла 10ml Јасмин Етерично Масло 10ml Производ Ефикасност : Содржи Лаванда/ роуз/ teatree /екстракт, нека кожата да ги апсорбира влага и исхрана, климатизација кожа, нежна кожа тесни, одржување на кожата на влага рамнотежа, подобрување на кожата грубост предизвикана од недостаток на влага сувост, подобрување на хидратација на кожата, ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи ја кожата розова сјај сјајни, еластична прецизен стара слава Повеќе намени : (1)Лицето за Нега на 1-3 капки во пена за чистење, вода, млеко, павлака, лицето маска и слично во комбинација за употреба (2)за Нега на Коса 5 капки во водата за миење на вашата коса, или пад во шампонот и балсамот се користи во, или директно да масажа на скалпот (3) Bady Грижа Меур бања, бања, или нозете, итн (4)Заштита на Животната средина може да биде како парфем спреј во средина Пакет содржина : 1 x Етерично Масло 10ml (ве Молиме изберете ја точната вкус) Познатиот бренд чиста природна Лаванда етерични масла Телесната тежина ефект се Релаксираат за нега на Кожата 10ml/Шише

НЕТО-WT.:
Лаванда Масло 10ml, Јасмин Масло 10ml, Лимон Масло 10ml, се Зголеми Масло 10ml
Тип На Објект:
Етерично Масло
Етерично Масло Тип:
превозникот масло
Земја/Регион на Производство:
Кина
Број На Модел На:
JY-06
Состојка:
Јасмин/Роуз/Лимон/Лаванда
сертификација:
WZTJZ