Кристал Кристал Chokers Ѓердан Жените Златна Боја Кубни Циркони Тетоважа Ѓердани Линк Синџири Изјава Шарм Бохемија Накит
  • Неодамнешно

Кристал Кристал Chokers Ѓердан Жените Златна Боја Кубни Циркони Тетоважа Ѓердани Линк Синџири Изјава Шарм Бохемија Накит

DEN 84.00
DEN 152.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Кристал Кристал Chokers Ѓердан Жените Златна Боја Кубни Циркони Тетоважа Ѓердани Линк Синџири Изјава Шарм Бохемија Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја :
Злато Боја Количина : 1 парче

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
988
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
wj.јао
Pendant Големина:
CM
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Декорација
боја:
Злато Сребрена Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот Трендовски