MYDANER 2017 Нова Мода Жените Бохемски Свадба Накит Луксузни Кристал Chokers Изјава Ѓердан за Жените Макси Ѓердан
  • Неодамнешно

MYDANER 2017 Нова Мода Жените Бохемски Свадба Накит Луксузни Кристал Chokers Изјава Ѓердан за Жените Макси Ѓердан

DEN 468.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
HYSECMAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
JQ04135
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
14.5 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден