DSP Пластика, Електрични Kettles Безбедност Автоматско Исклучување Функција на Домаќинство Греење на Вода Литургија 220V 1850-2150W 1.7 L
  • Неодамнешно

DSP Пластика, Електрични Kettles Безбедност Автоматско Исклучување Функција на Домаќинство Греење на Вода Литургија 220V 1850-2150W 1.7 L

DEN 1856.00
DEN 3199.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


сертификација:
CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Број На Модел На:
KK1111
Автоматско Shut-оф:
Yes
Материјал:
Пластични
термичка:
No
Скала Марка:
Скала Прозорецот
Времето на пазарот:
Март-14
Школка Материјал:
Пластични
Функција:
360 Степени Ротациона База
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Бренд Име:
DSP
Греење Брзина:
4-6 минути
Капацитет:
1.7 L
Греење Метод:
Underpan Греење
Моќност (W):
1850-2150W
Стил:
Електричен Котел
Напон (V):
220v