220 V 680W Квалитет Мини Електрични DIY Вежба Променлива Брзина на Микро Вежба Притиснете Машини
  • Неодамнешно

220 V 680W Квалитет Мини Електрични DIY Вежба Променлива Брзина на Микро Вежба Притиснете Машини

DEN 5712.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

220 V Квалитет Мини Електрични Вежба Променлива Брзина на Микро Вежба Притиснете Машини за Мелење Бисер Дупчење DIY Вежба Вежба
Сликата покажува
пакет листа
680 W клупата вежба + работната маса + рамен клешти
Забелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, или она другото дали сакате да знаете ,
ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме.

Примена:
Минијатурни дрво апаратури
Фреквенција:
50Hz
Бренд Име:
LZHZXY
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
5168E
Номинална Вртежен Момент:
Други
Употреба:
Дома, DIY
Тежина:
10kg
Вежба Тип:
Мини Вежба
Извор На Енергија:
DC
Име на производ:
мала машина за дупчење
моќност:
680W
workbench:
310 * 310 mm
Стегање Дијаметар:
13mm
На X оската мозочен удар/ Y оска удар:
200 mm/50 mm
Број На Производ:
FL1300
Машина за патување:
6 cm
DIY Материјали:
Електрични