електричен велосипед контролер 36V 15A блок бран e велосипед контролер за 36V 250W shengyi пред хаб моторни ebike комплет
  • Неодамнешно

електричен велосипед контролер 36V 15A блок бран e велосипед контролер за 36V 250W shengyi пред хаб моторни ebike комплет

DEN 1596.00
DEN 1680.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


електричен велосипед контролер 36 V 15 A блок бран e велосипед контролер за 36 V 250 W shengyi пред хаб моторни ebike комплет
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги. Со развојот на електричен велосипед индустрија,имаме клиенти од целиот свет и запознав многу проблеми.Со овие проблеми, ние имаме многу искуство на e-велосипед колекции денес. Нашите e-велосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард велосипед во забава и еко-пријателски e-велосипед. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Иако повеќето од чекорите се слични од инстал. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед.
П : царинските Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . П : Боја Разлика : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. П : Неисправни Производи : : ве Молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е дефектен , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови

Тип:
Контролор
Бренд Име:
EUNORAU
SKU:
BTN-36V15A-ЦЕНТАР
боја:
Сребро.