LJXH 2 ПАРЧИЊА Бенд Грејач 35x45mm/35x50mm/35x55mm/35x60mm Нерѓосувачки Челик, Керамички Греење на Елемент AC220V 150W/160W/180W/200W
  • Неодамнешно

LJXH 2 ПАРЧИЊА Бенд Грејач 35x45mm/35x50mm/35x55mm/35x60mm Нерѓосувачки Челик, Керамички Греење на Елемент AC220V 150W/160W/180W/200W

DEN 420.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


LJXH 2 ПАРЧИЊА Бенд Грејач 35x45mm/35x50mm/35x55mm/35x60mm Нерѓосувачки Челик, Керамички Греење на Елемент AC220 V 150 W/160 W/180 W/200 W Име на Производ : Нерѓосувачки Челик Бенд Греалки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Керамички Големина : 35x45mm/35x50mm/35x55mm/35 X60mm (ID x H) Напон : 220 V (Прифати прилагодено за differet напон, како што се 110 V, 220 V, 450 V, и др) Моќност : 150 W/160 W/180 W/200 W Макс работна температура : 300-400 centigrade

Напон:
220V
Wattage:
150W 35x45mm, 160W 35x50mm, 180W 35x55mm, 200W 35x60mm
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
35x45mm/50мм/55мм/60mm
Бренд Име:
LJXH
Име на производ:
Нерѓосувачки Челик Бенд Греалки
Напон:
AC220V
Wattage:
150W/160W/180W/200W
Големина:
35x45mm/35x50mm/35x55mm/35x60mm
Материјал:
нерѓосувачки челик, керамички
Апликации 1:
Бендот грејачи за пластични вбризгување на машина
Апликации 2:
Пластична машинерија, пакување печатење
Апликации 3:
петрохемиски, електронска опрема
функција 1:
Електричен Котел, Ориз, cookers, електрични железо, електрични кафе садови
функцијата 2:
Бендот греалки е висока сигурност, долг работен век