V јака личност тенок машки без ракави огледало нерегуларни вест мажите панк рок костими hombre chalecos пејач танцова сцена црна
  • Неодамнешно

V јака личност тенок машки без ракави огледало нерегуларни вест мажите панк рок костими hombre chalecos пејач танцова сцена црна

DEN 3276.00
DEN 3600.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
B98
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Стил:
Новина
Декорација:
Lurex
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth