IMAK Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Калено Стакло Целосна Лепак Заштитна Фолија Pro+ Screen Protector За Redmi Забелешка 5 Глобална Верзија
  • Неодамнешно

IMAK Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Калено Стакло Целосна Лепак Заштитна Фолија Pro+ Screen Protector За Redmi Забелешка 5 Глобална Верзија

DEN 431.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


IMAK Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Калено Стакло Целосна Лепак Покривање со Заштитен Филм Pro+ Screen Protector За Redmi Забелешка 5 (ПИ)

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
imak
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Со Мало Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
iMak Стакло
функција 1:
Целосна Покриеност
Карактеристика 2:
9H 2.5 D
Компатибилен Модел:
за Xiaomi Mi6X