LECAYEE Обоени Стакло За Xiaomi Mi Забелешка 2 3D Криви Целосно Покриени Калено Стакло за Xiaomi Mi Забелешка 2 Екран со некоја Заштитна Фолија
  • Неодамнешно

LECAYEE Обоени Стакло За Xiaomi Mi Забелешка 2 3D Криви Целосно Покриени Калено Стакло за Xiaomi Mi Забелешка 2 Екран со некоја Заштитна Фолија

DEN 144.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Заштитник Карактеристики. 1. 9 H,анти-нула 2. Ултра-тенок,0.26 3 мм. Oleophobic слој, Анти отпечаток 4. HD 5. Лесен за инсталација на Производот се Вклучени : 1 X Целосна Покриеност Стакло 1 X Cleaning tool Напомена : Доколку износот на цел надминува $ 5, ние ќе брод со препорачана пошта, Тоа ќе се следи одредена локација на пратката!

Материјал:
За Xiaomi Note2
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Забелешка 2
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
lecayee
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Модел:
За Xiaomi Mi Забелешка 2
Карактеристики:
3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло
Дебелина:
0.26 mm
Тврдост:
9H
Radian:
3D
transmittance:
Во 99%
Бои:
Црна/Транспарентен