2 парчиња/многу Huawei P10/P10 Plus екран заштитник NILLKIN Кристал Супер јасно Huawei P10 заштитна фолија со продаваат на мало пакет
  • Неодамнешно

2 парчиња/многу Huawei P10/P10 Plus екран заштитник NILLKIN Кристал Супер јасно Huawei P10 заштитна фолија со продаваат на мало пакет

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


На Клиенти : Доколку сакате Анти-Отсјај Мат отпорно на Гребење Матирано екран заштитник ,ве Молиме оставете порака за да ми , иста цена
2 парчиња/многу Huawei P10/P10 Plus екран заштитник NILLKIN Кристал Супер јасно Huawei P10 заштитна фолија со продаваат на мало пакет
Опис на производот : NILLKIN Кристал Супер Јасно Анти-отпечатоци Заштитен Филм : тенок,транспарентни,јасни Користат многу pervious да лесни материјали со супер јасна смисла на очите. Таа има мат површина,професионални оригиналната боја и чувство на transparence & удобност. Овој филм има заштита од радијација и може да ги заштити очите од замор,сувост и намалување на визија. На мат површина има висока ефикасност и очигледно анти-отпечатоци функција, така што тоа може да се отстрани отпечаток,пот нечистотијата и мрсните нечистотија. Имаме професионална услуга и конкурентна цена и брза испорака. Толку повеќе ќе ви ги купите, подобра цена што може да се преговара

боја:
Huawei P10, Huawei P10 Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Бренд Име:
NILLKIN
На работ на работ Покриеност:
No
користат за:
Huawei P10/P10 Плус
Производот Категорија:
screen protector
Производ Во Боја:
Транспарентна
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
NILLKIN:
Huawei P10 Екран Заштитник
screen protector:
Huawei P10 plus Екран Заштитник