2 парчиња За Xiaomi Redmi Note3 Стакло Redmi Забелешка 3 Про Премиер SE специјално Издание 152mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм 9H Тешко
  • Неодамнешно

2 парчиња За Xiaomi Redmi Note3 Стакло Redmi Забелешка 3 Про Премиер SE специјално Издание 152mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм 9H Тешко

DEN 121.00
DEN 151.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2 парчиња Thouport За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Премиер SE специјално Издание Стакло Екран Заштитник Калено Стакло 9 H Филм Redmi Забелешка 3
1. 9 H цврстина
2. Анти-отпечатоци слој
3. Незаменлива чувствителност на допир
5. HD оптички transmittance
6. Лесна инсталација
7. Ултра тенок, околу 0.26 мм , ултра издржливи.
Пакет( 2 Парчиња / Многу ) :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник на Предната страна .
1 X Ткаенина За Чистење.
1 X Прашина отстранување на хартија.
1 X Мало Пакет.
Препорачуваме нарачате повеќе од 2 Многу ( вклучува 2 Многу ) за да се добијат повеќе попуст( 15% попуст )

боја:
Redmi 3 3s Премиер, Remdi Note3 150mm, Remdi Note3 152mm
Бренд Име:
Thouport
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 3
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
ултра тенок:
0.26 mm
Тврдост:
9H
Acr Работ:
2.5 D
функција 1:
Нула Доказ
функцијата 2:
Експлодираат Доказ
Функција 3:
Отпечаток Доказ
Модел:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Премиер SE специјално Издание 152mm
Модел 2:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm
Модел на 152mm:
2015161 Специјално Издание / Верзија Internation
Модел на 150mm:
2015617, 2015611, 2015116, 2015112