CUBOT Виножито 2 Калено Стакло Оригинални Нови Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм За CUBOT Виножито 2
  • Неодамнешно

CUBOT Виножито 2 Калено Стакло Оригинални Нови Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм За CUBOT Виножито 2

DEN 143.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!
Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не го отворите спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
2. Производот ќе биде предаден преку Нема Регистрирани Воздух Пошта автоматски ако одберете бесплатен превозот; ако ви е потребна за следење на број , ве молиме изберете Шведска Пост или Кина пост воздух mail .
CUBOT Виножито 2 Калено Стакло 100% Нови Добар Квалитет Премиум 9 H Екран Заштитник Филм За CUBOT Виножито 2
1. Оваа Калено Стакло Екран Заштитник Филм е 100% совршено дизајниран за мобилен телефон CUBOT Виножито 2.
2. Функција : Цврстина Од 2,5 Г, во 9 H, Ултра Тенки. Експлозија отпор / Нечистотија отпор.
Пакет : 1 * CUBOT Виножито 2 Калено Стакло Екран Заштитник Филм

Бренд Име:
iParto
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Објектот:
CUBOT Виножито 2 Калено Стакло
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 8cm (4.72in x 3.15in x 3.15in)