За iPhone 8 3D мека Работ Целосно Покривање Калено Стакло за iPhone 8s Екран Заштитник Заштитна Фолија стакло за iPhone 8 плус
  • Неодамнешно

За iPhone 8 3D мека Работ Целосно Покривање Калено Стакло за iPhone 8s Екран Заштитник Заштитна Фолија стакло за iPhone 8 плус

DEN 62.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За i Phone 8 3 D мека Работ Целосно Покривање Калено Стакло за i Phone 8s Екран Заштитник Заштитна Фолија стакло за i Phone 8 плус
Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да имаат 5% попуст попуст !!
1. Ултра тенко стакло (T≈0.26 mm), дебелина на површината : 9 H 2. Обложување на oleophobicity : анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално 3. Производот е еколошки и загадувањето бесплатни 4. Висока безбедност коефициент, Висока чувствителност на допир, Високо се вклопуваат и демонтажа 5. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност и боја никогаш нема да се промени 6. Околните дел е мазна за да го заштитите екранот од се искршени За испорака метод :
"Продавачот за Испорака Метод" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" се без целиот следење порака,Следење на информации е достапен само за Потекло Земјата;Нема следење на информации за Земјата на Дестинација .ако ви треба целата следење порака и следење на број, ве молиме изберете "Кина Пост Воздух Mail".

Материјал:
3D за iphone 8, 3D за iphone 8 плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone 4s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7 плус,iPhone 5,iPhone 4,iPhone 6 плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone 6,iPhone 8 Плус
Со Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Бренд Име:
Wellzly
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
боја:
Бела,Црна
Стакло:
3D Full Покрие Калено Стакло мека Работ
Дебелина:
0.26 mm
Тип:
Пред Филмот
Ригидност:
9H