13x25cm Еден Двострано Универзална Коло PCB Лемење FR-4 Стаклени Влакна
  • Неодамнешно

13x25cm Еден Двострано Универзална Коло PCB Лемење FR-4 Стаклени Влакна

DEN 161.00
DEN 223.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на 13x25cm Една Страна Прототип Одбор Одлична за градење на прототип на електронските кола Со референцирање броеви се отпечатени на една страна за лесно упатување на индивидуални дупки Спецификации : Име на Производ : Универзална PCB Одбор Материјал : FR4 Стаклени Влакна Слоеви : Една Страна Дупка Кол(прибл.) : 1mm/0. 039" Дупка Теренот(прибл.) : 2.54 mm/0.1" Големина(прибл.) : 13x25cm/5.12x9.84" Дебелина(прибл.) : 1.6 mm/0.063" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Една Страна Прототип Одбор

База Материјал:
FR4 Стаклени Влакна
Одборот Дебелина:
Дебелина(прибл.)
Мин. Ширина На Линија:
Дупка Теренот(прибл.)
Број На Модел На:
pcb прототип одбор
Мин. Линија Проред:
Димензии(Прибл.)
Бренд Име:
TCAM
бакар дебелина:
Други
Мин. Дупка Со Дијаметар Од:
Дупка Кол(прибл.)
Површина По Завршувањето:
FR4 Стаклени Влакна
Слоеви:
Една страна