Доктор Кој велика БРИТАНИЈА Филмови Џеб Види Сет со д-Р Ѓердан Кој Pendant Гроздобер Бронза Кварц ФОБ Види Женска Mens Најдобрите Подароци Кутија
  • Неодамнешно

Доктор Кој велика БРИТАНИЈА Филмови Џеб Види Сет со д-Р Ѓердан Кој Pendant Гроздобер Бронза Кварц ФОБ Види Женска Mens Најдобрите Подароци Кутија

DEN 576.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики На Производот :
Античкиот Модел Дизајн
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : За 4.8 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Ѓердан
1 x Џеб Синџир
1 x Ѓердан Синџир
1 x Подарок Кутија
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму.
2. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика.
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress.
2. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена). Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.
3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
4. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
5. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Вашето задоволство е многу важна за нас!
ПОВРАТНИ информации
1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Негативната повратна информација не реши ништо. Со Почит

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Дијаметар:
0.48 инчен
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
YISUYA207
Бренд Име:
YISUYA
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Функција:
Доктор Кој Џеб Види Поставува
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Унисекс