PH-W16HM Нови оригинални nintaus DVD+R/RW ВОЗИ ЛАСЕРСКИ ГЛАВА Модел на ТЕЛ W16HM COSMOS13
  • Неодамнешно

PH-W16HM Нови оригинални nintaus DVD+R/RW ВОЗИ ЛАСЕРСКИ ГЛАВА Модел на ТЕЛ W16HM COSMOS13

DEN 881.00
DEN 927.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте на нашата продавница !
Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата цел
Ве молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјата-извозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.
Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!
Опис : PH-W16 HM Нови оригинални nintaus DVD+R/RW ВОЗИ ЛАСЕРСКИ ГЛАВА Модел на ТЕЛ W16 HM COSMOS13
Внимание :
Ласерот има електростатско завари заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталација
Преку Кина Пост / ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот .имаат Следење на Број Купи 2 парчиња имаат поповолен
Карактеристики :
1.Висок квалитет и конкурентна цена
2.Брза испорака
3. Боја кутија пакет.
4.еден по еден тестирани пред превозот
Внимание!
Ласерски леќи е кревка,Внимание ве Молиме професионален персонал операции.Пред инсталација, ве молиме отворете заштита поени
А&П(многу важно,ве молиме прочитајте ги внимателно пред да ја купите)
1 : кога ќе брод надвор цел?
П : почитувани, ние ќе брод надвор цел 3-5days по вашата исплата во нормален(освен кинески празник )
2, Е : што да се прави кога ќе добиеме погрешна количество цел?
П : Почитувани, ве молиме да ги фотографија на пратката што сте го добиле, ние ќе се направи refound ако нашата грешка.
3, О : , што да правам кога примате дефект на објектот?
П : Почитувани, ве молиме да добро проверете ги следните чекори :
1)ве Молиме внимателно да се провери пакување, дали да се здроби оштетување состојба
2)Отвори пакетот внимателно, да обрнат внимание да не допре леќа, не се кандидира во прав
3)се Поврзете жици, се грижи да не го оштети socket
4)Отвори кратки-коло точка на времето внимание место чисти, да не го расипам коло
Внимание!
Ласерски леќи е кревка,Внимание ве Молиме професионален персонал операции.Пред инсталација, ве молиме отворете заштита поени
За спорот :
1)Спорот Причина : Купување Заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит ,
Ние не може да го прифати овој вид на спорот,Ние ќе одбие да ! Ние само може да се продолжи Купување Заштита !!
Ве молиме не го посрамоти нас, меѓународната парцела пост испорака е релативно бавно, се должи на повеќе оддалечени земји, колет не успеа да пристигнат на време, ве молиме купувачите разбираат нашиот,стоката била испратена надвор, не може да се врати за да го, почекајте да се потпише,ви благодариме
2 ) За царински запленети и царински преглед,
Ние не прифаќаме спорот, не се одговорни за било царински даноци и такси
Купувачот треба прашајте го продавачот даде фактура листата , и купувачот треба да Ја транспорт одделот на поштенските услуги и за локалната или царинската испостава да доставува фактури во и надвор од царинење процес
Купувачите треба да се обрне на локалната земја увозот царинската данок
.

Број На Модел На:
PH-W16HM
Почетен Датум:
2010
Вклучи Екранот:
No
Бренд Име:
ВИНОЖИТО КУТИЈА
Пакет:
No
Употреба:
Дома