Еден Кревет Нов Стил Висока Еластичност Мемориска Пена Душек Студентски Дом Бел Висок Квалитет Дебели Топло Удобен Душек
  • Неодамнешно

Еден Кревет Нов Стил Висока Еластичност Мемориска Пена Душек Студентски Дом Бел Висок Квалитет Дебели Топло Удобен Душек

DEN 5997.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Школка материјал:100% памук
Додатен:100% Мемориска Пена
Љубезно Потсетник
1.Прирачник за мерење на 1-6cm грешка/тежина 0.1-0.3 кг е дозволиво
2.Ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте со нас
3.Друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат
4.Поради долги транспорт проблем,на Производи ќе биде малку капакот ,не е така рамен како слика,но не влијае на Користењето
5.Нема мало пакување,ако сакате како подарок или продажба повторно, ве молиме размислете за пакување проблем.
6.Да ви понудиме најдобра цена и брза испорака, пакетот ќе биде вакуум спакувани (да се спаси волумен), откако ќе прими пакет, ве молиме да се отвори и да го стави во кревет, тоа ќе обновување како на фотографијата.
7. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.

Големина:
90x190cm
Боја Класификација:
5cm дебелина, 7cm дебелина, 10cm дебелина
Тип:
Спалната Соба Мебел
Општа Употреба:
Дома Мебел
Душек Пополнување:
Мемориска Пена
Бренд Име:
Vescovo
Место на Потекло:
Кина
Здравствени функции:
Yes
Дебелина:
5 или 7 или 10cm
Тип:
пена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЦД-008
Здравствени функции:
Yes
Применливи:
Дома Мебел