Chevron Спектакл Случај За Сонце Очила Тешко очила за сонце Случаи Жени Мажи Очила Кутија очила со Додатоци Легура Патент 60pcs
  • Неодамнешно

Chevron Спектакл Случај За Сонце Очила Тешко очила за сонце Случаи Жени Мажи Очила Кутија очила со Додатоци Легура Патент 60pcs

DEN 7181.00
DEN 14361.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Chevron Спектакл Случај За Сонце Очила Тешко Очила За Сонце Случаи Жени Мажи Очила Кутија " Очила Со Додатоци Легура Патент
Мерење :
Должина x Ширина x Висина : 167mm x 68mm x 52mm
Добра Форма, тежок Случај за Очила
Eyeglass Случај Поставата - Велур Завршна обработка во Внатрешноста, Анти-гребење
Chevron, Plaid, Мода за Hipsters
Легура Патент, Убав Квалитет
Висат Јаже, Лесно Да Се Носат

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Спектакл-случај C597
Објектот Ширина:
6.8cm
Објектот Тежина:
35g
Објектот Висина:
5.2cm
Објектот Должина:
16.7cm
Објектот Дијаметар:
15.7cm
Бренд Име:
VANLOOK
Точка име :
Спектакл-случај/ очила за сонце Случај/ Очила Случај/ Предмети За Очила
боја:
Црна, Сива, Сина, Виолетова, Топла Розова
Шема:
Геометриски, Точка Тајна
Eyeglass Случај Поставата:
Велур Завршна обработка во Внатрешноста, Анти-гребење
Eyeglass Случај Патент Кодот:
Легура Патент
Eyeglass Случај Додатоци:
висат јаже
Eyeglass Случај Висина:
2.36 инчен
Eyeglass Случај Ширина:
2.83 инчен
Eyeglass Случај Должина:
6.30 Инчен
Големина:
170mm x 70mm x 50mm