Индустриска опрема одбор СПС-6190 РЕВ А1 А2 СПС-6190VG
  • Неодамнешно

Индустриска опрема одбор СПС-6190 РЕВ А1 А2 СПС-6190VG

DEN 9552.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Индустриска опрема одбор СПС-6190 РЕВ А1 А2 СПС-6190 VG
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Тип:
Додади На Картички
Интерфејс Тип:
PCI
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG