4PCS/МНОГУ Врвен Квалитет Црна Прибор за јадење Поставен 18/10 Нерѓосувачки Челик Ножеви Предници Лажици Метал Dinnerware Поставите Западен Садови
  • Неодамнешно

4PCS/МНОГУ Врвен Квалитет Црна Прибор за јадење Поставен 18/10 Нерѓосувачки Челик Ножеви Предници Лажици Метал Dinnerware Поставите Западен Садови

DEN 799.00
DEN 859.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


18/8(304) Нерѓосувачки Челик Материјал(црна позлатен помине SGS, безбедни за вашиот здрав)
1 LOT/4 PCS : Вклучувајќи 1 вечера ножеви/1dinner предници/1dinner лажици/1tea лажици

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Западен
Број На Модел На:
MX036 црна нерѓосувачки челик прибор за јадење
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
JOMU
Техника:
On-стаклен
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број на Корисници:
1
боја:
црна поставување прибор за јадење
Стил:
Западен луксузни црна flatware
Вклучувајќи:
ножеви предници лажици лажички
Материјал:
18/10 Нерѓосувачки Челик