Maisto/Повлечат Diecast Играчка Автомобил/Smart Fortwo/Модел На Образование За Деца/Подарок/Прибирање
  • Неодамнешно

Maisto/Повлечат Diecast Играчка Автомобил/Smart Fortwo/Модел На Образование За Деца/Подарок/Прибирање

DEN 399.00
DEN 463.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина за : 8см*4.5 cm*4.5 cm
Бренд :
Maisto
Материјал :
Цинк легура+ Engineeringplastics
Функција :
Автомобил гуми може да се претвори флексибилно.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
(1) Содржи мали делови, децата треба да играат со возрасни старателството.
(2) Направени од метал и пластика, алуминиум во автомобил, треба да се избегне за да се скрши кога го користите, па како да се избегне оштетување.
(3) Дел на овој бренд производи генерално е мала.
Пакување :
Имате кутија!
Почитувани купувачот :
Добредојдовте во мојата продавница!Ако сте заинтересирани во нашите производи,ќе треба да совети подолу :
1. Играчки припаѓаат на потрошувачката на стоки, ние гарантираме дека ќе го заштити кога ние брод тоа,но, кога вашите деца се тоа, јас и ти и ја изгуби контролата, бидејќи "Уништување" на секој деца се различни, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!
2. Ве молиме не се премногу груби на нашите производи, по сите, тоа е само играчка модел.
3. Ако не доби нашиот производ,не отворен спор,ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас додека не ја добијат.Ви благодариме!
Ние ќе се потрудиме да се заштити вашата нарачка!

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Maisto Smart
Бар-кодот:
No
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
Мали!
Скала:
No