дијамант везови целосна вежба Шума Орел 5D DIY Дијамант Сликарство Животинско Дијамантски Крст Бод Кристал Дијамант Мозаик техника на Колаж DC
  • Неодамнешно

дијамант везови целосна вежба Шума Орел 5D DIY Дијамант Сликарство Животинско Дијамантски Крст Бод Кристал Дијамант Мозаик техника на Колаж DC

DEN 217.00
DEN 333.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Продавница Име : ЈИ Вежба рачно изработени Продавница Porduct : Нова генерација DIY дијамант сликарство
Бренд Име :
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок.
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант.
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
Предметите Вклучуваат : Комплетна Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.
Топло Совети : 1. Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).
2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите Вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.
Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код.
3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти.
4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција.
5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. Времето Табела на нашата Работа на време. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30 во Врска со Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL.
Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Некои Други Услуги 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. 2. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Можете да контактирате со нас на прво место. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. 3. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас. Ние работиме во Кина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Е rhinestones круг или квадрат?
Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
2.Е дијамант сликарство целосна или делумна?
Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
3.Е rhinestones доволно?
На rhinestones е доволно. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга.
4.Дали треба да се плати за тарифни?
Тоа зависи од тарифната политика на својата земја.

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 45x30cm, Round Drill 45x30cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 55x70cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 70x90cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120, Square Drill 90x100, Round Drill 90x100
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No