дијамант мозаик,5d,плоштад,полн,куќа,diy,дијамант сликарство крстот бод,кристал вез,diy 5d дијамант сликање пејзаж
  • Неодамнешно

дијамант мозаик,5d,плоштад,полн,куќа,diy,дијамант сликарство крстот бод,кристал вез,diy 5d дијамант сликање пејзаж

DEN 465.00
DEN 912.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Секој цртеж вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ние, исто така може да го направи било која слика ви се допаѓа,ве молиме контактирајте со нас и да ги испратите на сликата за нас. Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.
Драги пријатели, . Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години . Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.
повеќе нови дијамант сликарство модели покажуваат :

Големина:
FULL 25x50cm, FULL 30X60cm, FULL 35X70cm, FULL 40x80cm, FULL 50X100cm, FULL 60x120cm, FULL 70x140cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YIKEE
Шаблон Тип:
Сценско
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
дијамант мозаик
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
кристал везови
Име:
diy 5D дијамант сликање пејзаж