Дијамант Сликарство Крстот Бод Виножито Замокот Балон Везана Мозаик Дијамант Везови дете соба Декорација Божиќ подарок
  • Неодамнешно

Дијамант Сликарство Крстот Бод Виножито Замокот Балон Везана Мозаик Дијамант Везови дете соба Декорација Божиќ подарок

DEN 289.00
DEN 545.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 Парчиња полн плоштад вежба Дијамант везови бебе панда 5 D DIY дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација големина : 20*25cm,24*30cm,30*40cm,40*50cm, 45*60см,50*65cm,55*70cm,60*80см
Diy дијамант сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Доволно смола дијаманти.
2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
Пакување
сите слика спакувани во тек.
Време на испорака
1. Aliexpress превозот или Кина Пост Воздух Mail : Нормално 10 - 25 дена, но да Brizal можеби треба 1 до 2 месеци.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-
раб. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со
shinning светлината.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на
stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус
за куќа декорација!
Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Затоа, ние се одлучи да додадете 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. нашите смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се бара во сите
DIY АЛАТКА ПОСТАВУВА
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Големина:
20x25cm, 24x30cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50x65cm, 55*70cm, 35x35cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Unfinish:
да,треба вашиот рачно изработени
Е Прилагодена:
Целосна големина, може да се прилагоди
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Големина:
20*25cm,24*30cm,30*40cm,40*50cm,45*60см,50*65cm
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
број:
FW2368