5D DIY Дијамант Сликарство Star Wars слика Крстот Бод 3D Дијаманти Везови Мозаик Rhinestones Везана Дома Декор Подарок Y1070
  • Неодамнешно

5D DIY Дијамант Сликарство Star Wars слика Крстот Бод 3D Дијаманти Везови Мозаик Rhinestones Везана Дома Декор Подарок Y1070

DEN 364.00
DEN 505.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


добредојдовте на нашата продавница
НАШИОТ сите производи се фабрички директна продажба
Изберете шаблон Тип : /////
Продавница Име : SHUOSI
Слика категорија : Сценско Полн Круг Дијамант
Големина, може да се прифати custom size
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена, Ако сакате другите големина,ве молиме контактирајте со нас. Процесот на производство
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
1. Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции :
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок,
серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе разговараме за трговија на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително
договор.
2. Превоз :
Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена,
вашата стока ќе вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Во ретки случаи,
тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.
3. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена.
Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
4. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со стока,
ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ви благодарам многу.

Големина:
20x30cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x70cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
SHUOSI
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
дијамант облик:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина тип:
Масло clother
Име На Производ:
Колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Декорација:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид decoratio
Надворешното Пакување:
хартиена кеса