10x Underarm Пот Deodorant Апсорбирање на Подлога Пазувите Лист Лагер Фустан Облека #Y207E# Топла Продажба
  • Неодамнешно

10x Underarm Пот Deodorant Апсорбирање на Подлога Пазувите Лист Лагер Фустан Облека Y207E Топла Продажба

DEN 81.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Задржи вашата омилена облека underarm област дамка-бесплатно да ви останат свежи и суви Погодна за двете млади и стари Големина : 95 x 120 mm Вода апсорбирање капацитет на хартија : ≥8 ml Боја : како на сликите покажуваат Материјал : не-плетени ткаенини, прашина хартија Целосно да се апсорбира underarm пот, ти чува на ладно и суво, важи и за жените долги ракави Количина : 10 Торби/20 Компјутери Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 20 x Пот влошки

Пол:
Унисекс
Тип:
Пот Подлога
НЕТО-WT.:
40g
Состојка:
не-плетени ткаенини, прашина на хартија
Тип На Објект:
Deodorant